Kontakt instruktørerne:


Navn Mobil E-mail
Amalie Maahr Jakobsen 20763472 amaliem@hv-gym.dk
Amalie Uno Ekdahl 29680885 amalieu@hv-gym.dk
Anette Touborg 23980905 anettet@hv-gym.dk
Anna Kirstine Schultz Olsen 40244211 anna@hv-gym.dk
Anne K Busch 22861806 anneb@hv-gym.dk
Anton Marius Mervig Schrøder 60141815 anton@hv-gym.dk
Aparecida Francinete Alves Ibsen 50540416 francis@hv-gym.dk
Asta Broholm 23203779 astab@hv-gym.dk
Carina Vestergård Abildskov 22158242 carinaa@hv-gym.dk
Cecilia Tonø Kjær 30130550 cecilia@hv-gym.dk
Clara Manuela Bendixen Würtz 20153644 clara@hv-gym.dk
Dinah Berg 52173944 dinahb@hv-gym.dk
Dorte Ernst 23247201 dortee@hv-gym.dk
Gitte Friis Mikkelsen 42777418 gittefriis@hv-gym.dk
Helle  Ernst 28608255 hellee@hv-gym.dk
Helle Dyrmose Jensen 40793712 helledj@hv-gym.dk
Jacob Dam-Amby   jacob@hv-gym.dk
Josefine Nielsen 28719430 josefine@hv-gym.dk
Karen Mørch Jensen 40928538 karenm@hv-gym.dk
Katja Spring 31258894 katjas@hv-gym.dk
Katrine Bjerregaard Froulund 42412552 katrine@hv-gym.dk
Kirsten Schmidt 24836323 kirsten@hv-gym.dk
Knudi Ryhl 30795268 knudi@hv-gym.dk
Lars Steensen Petersen  93991445 lars@hv-gym.dk
Lea Maje Olsen 21142379 lea@hv-gym.dk
Lisbet Bjørn 20296392 lisbetbj@hv-gym.dk
Lise Sørensen 42956900 lise@hv-gym.dk
Lærke Fardrup 20727105 laerke@hv-gym.dk
Marianne Nielsen 61511950 mariannen@hv-gym.dk
Marie Johnbeck 31156318 mariej@hv-gym.dk
Mette Wedenborg 72201448 mettew@hv-gym.dk
Mia Andersen  50882266 mia@hv-gym.dk
Mona Chor Bjørn 29929278 mona@hv-gym.dk
Nadia Ryhl Bjørnson 51945631 nadia@hv-gym.dk
Nina Møller 40825312 nina@hv-gym.dk
Pia Szendei  40557721 pia@hv-gym.dk
Ronja Helstrup Diekmann 53547059 ronjad@hv-gym.dk
Sarah Bisgaard 22756968 sarahb@hv-gym.dk
Signe Lindstrøm 61184742 signel@hv-gym.dk
Signe Vestergård Spring 26332787 signea@hv-gym.dk
Sine Nordbo 30913050 sinen@hv-gym.dk
Steffen Højlund Thomsen 40282482 steffent@hv-gym.dk
Steffen Spring Christiansen 40752594 steffens@hv-gym.dk
Tenna Kristensen Holm 40431010 tenna@hv-gym.dk
Thilde Kobber Aarøe 50420415 thilde@hv-gym.dk
Trine Harvøe Kristensen 31405010 trineh@hv-gym.dk
Tilmelding
Info tekst
Tilmeld dig her

Sponsorer


Kalender
Besøg vores side
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Læs evt mere her
Himmelev-Veddelev Gymnastikforening - mere end 1.000 aktive medlemmer kan næppe tage fejl!