Kontakt instruktørerne:


Navn Mobil E-mail
Amalie Maahr Jakobsen 20763472 a.maahr@hotmail.com
Amalie Uno Ekdahl 29680885 amalieuno@hotmail.com
Anette Touborg 23980905 anettet@hv-gym.dk
Anna Kirstine Schultz Olsen 40244211 anna.kristine.olsen@gmail.com
Anne K Busch 22861806 anneb@hv-gym.dk
Anne Sofie Yun-Jee Elmsted 30132940 annesofie@hv-gym.dk
Anne Z. Kristensen 28535133 annez@hv-gym.dk
Anton Marius Mervig Schrøder 60141815 anton@hv-gym.dk
Aparecida Francinete Alves Ibsen 50540416 francis@hv-gym.dk
Cecilia Tonø Kjær 30130550 cecilia@tonoe.dk
Gitte Friis Mikkelsen 42777418 gittefriis@hv-gym.dk
Helle  Ernst 28608255 hellee@hv-gym.dk
Helle Dyrmose Jensen 40793712 hellej@hv-gym.dk
Jack Mechlenborg 20223304 jack@hv-gym.dk
Jacob Dam-Amby   jacob@hv-gym.dk
Joakim Bærild Kristensen 29713656 joakim.bk@gmail.com
Josefine Nielsen 28719430 josefine@hv-gym.dk
Karen Mørch Jensen 40928538 karenm@hv-gym.dk
Kaya Jensen  50890034 kaya@hv-gym.dk
Kirsten Schmidt 24836323 kirsten@hv-gym.dk
Knudi Ryhl 30795268 knudi@hv-gym.dk
Lars Ojen 61655446 larsojen@hv-gym.dk
Lars Steensen Petersen  93991445 lars@hv-gym.dk
Lea Lindelof  42456354 lea@lindelof.net
Lea Maje Olsen 21142379 lea@hv-gym.dk
Lisbet Bjørn 20296392 lisbetbj@hv-gym.dk
Lise Sørensen 42956900 lise@hv-gym.dk
Marianne Nielsen 61511950 mariannen@hv-gym.dk
Mette Wedenborg 72201448 mettew@hv-gym.dk
Mia Andersen  50882266 mia@hv-gym.dk
Mona Chor Bjørn 29929278 mona@hv-gym.dk
Nadia Ryhl Bjørnson 51945631 nadia@hv-gym.dk
Nikoline Heikamp 28349440 nikolineh@hv-gym.dk
Nina Møller 40825312 nina@hv-gym.dk
Pia Szendei  40557721 pia@hv-gym.dk
Signe Lindstrøm 61184742 signel@hv-gym.dk
Signe Lund Mortensen 20269592 signelundmortensen@gmail.com
Susanne Bang Grange 51612124 susanneg@hv-gym.dk
Søren Hjelholt 22775273 sorenhj@hv-gym.dk
Ulrikke Steen Pedersen 29702393 ulrikke@hv-gym.dk
Tilmelding
Info tekst
Tilmeld dig her

Sponsorer


Kalender
Besøg vores side
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Læs evt mere her
Himmelev-Veddelev Gymnastikforening - mere end 1.000 aktive medlemmer kan næppe tage fejl!