Kontakt instruktørerne:


Voksen instruktørerne:
Navn Mobil E-mail
Anne Sofie Wilkens 61664998 annesofie@hv-gym.dk
Annette Westphal Thuesen 30557715 annette@hv-gym.dk
Dinah Berg 52173944 dinahb@hv-gym.dk
Hanne Egholm 40210411 hanne@hv-gym.dk
Heidi Kynde Nielsen 60212065 heidi@hv-gym.dk
Helle Dyrmose Jensen 40793712 helledj@hv-gym.dk
Katrine Allibert 44101434 katrine@hv-gym.dk
Knudi Ryhl 30795268 knudi@hv-gym.dk
Lise Sørensen 42956900 lise@hv-gym.dk
Marianne Nielsen 61511950 mariannen@hv-gym.dk
Mia Miram Lade Krogaard 53642177 mia@hv-gym.dk
Nadia Ryhl Bjørnson 51945631 nadia@hv-gym.dk
Nina Møller 40825312 nina@hv-gym.dk
Pia Szendei 40557721 pia@hv-gym.dk
Signe Lindstrøm 61184742 signel@hv-gym.dk
Sine Nordbo 30913050 sinen@hv-gym.dk
Tanja Skarnager 42209096 tanja@hv-gym.dk
Tina Stær 22164150 tina@hv-gym.dk
Trine Harvøe Kristensen 31405010 trineh@hv-gym.dk

Børne/unge instruktørerne:
Navn Mobil E-mail
Amalie Uno Ekdahl 29680885 amalieu@hv-gym.dk
Anna Visholm 51940760 anna@hv-gym.dk
Carina Vestergård Abildskov 22158242 carinaa@hv-gym.dk
Hans Ukpaka 20853226 hans@hv-gym.dk
Jack Mechlenborg 20223304 jack@hv-gym.dk
Karen Mørch Jensen 40928538 karenm@hv-gym.dk
Katja Spring 31258894 katja.spring@gmail.com
Knudi Ryhl 30795268 knudi@hv-gym.dk
Mia Miram Lade Krogaard 53642177 mia@hv-gym.dk
Nadia Ryhl Bjørnson 51945631 nadia@hv-gym.dk
Rikke Friis  29801874 rikke@hv-gym.dk
Ronja Helstrup Diekmann 53547059 ronja@hv-gym.dk
Sarah Bisgaard 22756968 sarahb@hv-gym.dk
Signe Lindstrøm 61184742 signel@hv-gym.dk
Signe Nielsen 60634067 signen@hv-gym.dk
Signe Vestergård Spring 26332787 signea@hv-gym.dk
Steffen Højlund Thomsen 40282482 steffent@hv-gym.dk
Steffen Spring Christiansen 40752594 steffens@hv-gym.dk
Søren Bjergaard Larsen 22667882 soeren@hv-gym.dk
Søren Hjelholt 22775273 soerenh@hv-gym.dk
Thilde Kobber Aarøe 50420415 thilde@hv-gym.dk
Trine Andersen 22478787 trine@hv-gym.dk
Victoria Rohde 30368284 victoria@hv-gym.dk

 
Tilmelding
Info tekst
Tilmeld dig her

Sponsorer


HVG siger tusind tak til Klimaks Rengøring, som har sponseret alle rengøringsmidler til rengøring af alle vores redskaber efter hver træning
Kalender
Besøg vores side
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Læs evt mere her
Himmelev-Veddelev Gymnastikforening - mere end 1.000 aktive medlemmer kan næppe tage fejl!