Hvem er HVG

GYMNASTIK

Formand
Marianne Nielsen
Fyensvej 27
4000 Roskilde
Tlf. 61511950
e-mail: marianne@hv-gym.dk
Næstformand 
Anders Kaas
Fåborgvej 36
4000 Roskilde
Tlf. 26746354
e-mail: andersk@hv-gym.dk
Kasserer
Gordon Christensen
Ibsgården 27
4000 Roskilde
Tlf. 40685501
e-mail: gordon@hv-gym.dk
Bestyrelsesmedlem
Dinah Berg
Engholmvej 3
4000 Roskilde
Tlf. 52173944
e-mail: dinahb@hv-gym.dk
Bestyrelsesmedlem
Jack Mechlenborg
Egegårdsparken 49
4000 Roskilde
20223304
e-mail:jack@hv-gym.dk
Bestyrelsesmedlem
Mona Chor Bjørn
Knud den Stores Vej 83
4000 Roskilde
29929278
e-mail: mona@hv-gym.dk
Bestyrelsesmedlem
Knudi

e-mail:
Suppleant
Pia Sczendei
Rødbyvej 16
4000 Roskilde
Tlf.
e-mail:pia@hv-gym.dk
Suppleant
 

Løb

Kirsten Schmidt
Guldborgvej 5
4000 Roskilde
e-mail: kirsten@hv-gym.dk

Krocket

Formand
Birgit Juul Holm
Roskildevænge 22, 2.tv.
4000 Roskilde

BØRN OG UNGE

Børne- og ungehold ved HVG er for børn og unge i alderen 0-18 år, og omfatter også familiehold.
SE ALLE BØRNEHOLD HER »

HOLD FOR VOKSNE

Hold for voksne er hos HVG rettet mod personer i alderen 14+. Se beskrivelsen på det enkelte hold.
SE ALLE VOKSEN HOLD HER »
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Læs evt mere her
Himmelev-Veddelev Gymnastikforening - mere end 800 aktive medlemmer kan næppe tage fejl!