Kontakt ledelsen:

Bestyrelsesmedlem Navn Mobil E-mail
Næstformand Anders Kaas 26746354 andersk@hv-gym.dk
Medlem Dinah Berg 52173944 dinahb@hv-gym.dk
Kasserer Dorte Heikamp 31187640 dorte@hv-gym.dk
Medlem Jack Mechlenborg 20223304 jack@hv-gym.dk
Medlem Knudi Ryhl 30795268 knudi@hv-gym.dk
Formand Marianne Nielsen 61511950 mariannen@hv-gym.dk
Medlem Mona Chor Bjørn 29929278 mona@hv-gym.dk
Suppleant Pia Szendei  40557721 pia@hv-gym.dk
Tilmelding
Info tekst
Tilmeld dig her

Sponsorer


Kalender
Besøg vores side
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Læs evt mere her
Himmelev-Veddelev Gymnastikforening - mere end 1.000 aktive medlemmer kan næppe tage fejl!