Kontakt ledelsen:

Titel Navn Mobil E-mail
Formand, Instruktør Jack Mechlenborg 20223304 jack@hv-gym.dk
Kasserer Hanne Egholm 40210411 hanne@hv-gym.dk
Næstformand Anders Kaas 26746354 andersk@hv-gym.dk
Bestyrelsesmedlem, Instruktør Dinah Berg 52173944 dinahb@hv-gym.dk
Bestyrelsesmedlem, Instruktør Marianne Nielsen 61511950 mariannen@hv-gym.dk
Bestyrelsesmedlem, Instruktør Pia Szendei  40557721 pia@hv-gym.dk
Bestyrelsesmedlem, Instruktør Signe Lindstrøm 61184742 signel@hv-gym.dk
Suppleant, Instruktør Anne K Busch 22861806 anneb@hv-gym.dk
Suppleant, Instruktør Mona Chor Bjørn 29929278 mona@hv-gym.dk
Tilmelding
Info tekst
Tilmeld dig her

Sponsorer


HVG siger tusind tak til Klimaks Rengøring, som har sponseret alle rengøringsmidler til rengøring af alle vores redskaber efter hver træning
Kalender
Besøg vores side
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Læs evt mere her
Himmelev-Veddelev Gymnastikforening - mere end 1.000 aktive medlemmer kan næppe tage fejl!