Kontakt ledelsen:

Titel Navn Mobil E-mail
Formand Jack Mechlenborg 20223304 jack@hv-gym.dk
Næstformand, Instruktør Knudi Ryhl 30795268 knudi@hv-gym.dk
Kasserer Hanne Egholm 40210411 hanne@hv-gym.dk
Bestyrelsesmedlem, Instruktør Dinah Berg 52173944 dinahb@hv-gym.dk
Bestyrelsesmedlem, Instruktør Pia Szendei 40557721 pia@hv-gym.dk
Bestyrelsesmedlem, Instruktør Signe Lindstrøm 61184742 signel@hv-gym.dk
Bestyrelsesmedlem Gordon Christensen 40685501 gordon@hv-gym.dk
Suppleant, Instruktør Amalie Uno Ekdahl 29680885 amalieu@hv-gym.dk
Suppleant Anders Kaas 26746354 andersk@hv-gym.dk
Tilmelding
Info tekst
Tilmeld dig her

Sponsorer


HVG siger tusind tak til Klimaks Rengøring, som har sponseret alle rengøringsmidler til rengøring af alle vores redskaber efter hver træning
Kalender
Besøg vores side
Himmelev-Veddelev Gymnastikforening - mere end 1.000 aktive medlemmer kan næppe tage fejl!